Twój Koszyk:
... jest pusty.

Wpisz fragment tytułu

Szukaj:

w polu:

Skala dyzartrii - wersja dla dzieci

Produkt niedostępny.

id: 6169

Autor: Urszula Mirecka, Katarzyna Gustaw

Skala dyzartrii - wersja dla dzieci

Tytuł: Skala dyzartrii - wersja dla dzieci

Podtytuł: Skala dyzartrii. Wersja dla dzieci, dołączono gratisową płytę Video-CD. Publikacja posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Logopedycznego

Seria: [Continuo] pedagogika, logopedia , medycyna, neurologia

Rok wydania: 2006

ISBN: 83-89629-57-7   8389629577

Format: 21x30 cm

Stron: 32 + darmowa płyta Video-CD

Oprawa: miękka

Waga: 0.18

Opis:

Skala dyzartrii to logopedyczna technika diagnostyczna przeznaczona do badania osób w wieku 6?15 lat, u których podejrzewa się lub stwierdza występowanie dyzartrii. Jest ona narzędziem diagnostycznym pomocnym w określaniu rodzaju i głębokości dysfunkcji oddechowo-fonacyjno-artykulacyjno-prozodycznych, a wyniki badań Skalą dyzartrii mogą być wykorzystane, obok innych danych (głównie neurologicznych), do zidentyfikowania typu klinicznego dyzartrii oraz programowania terapii.

Publikacja zawiera szczegółową instrukcję przeprowadzenia badania i oceny wyników, protokoły niezbędne do jego wykonania, a także, co jest niewątpliwym atutem tego wydania, płytę CD z nagraniem przykładu przeprowadzenia badania i materiałem uzupełniającym.

Publikacja posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, które planuje organizację warsztatów poświęconych szkoleniu specjalistów w zakresie stosowania prezentowanej techniki w procesie diagnostyczno-terapeutycznym dzieci z dyzartrią.

Kategoria: VARIA (książki różne)

  • regulamin
  • o firmie
  • promocje
  • kontakt